Bezpieczeństwo zakupów zapewnia Nextranet.pl

CYFROWE WYDAWNICTWA

CYFROWE WYDAWNICTWA
Tak Kupują i Czytają Książki Nowocześni Ludzie...

główne menu

idealne

  • Miasto idealne w perspektywie europejskiej i jego związki z urbanistyką współczesną - ebook

    Data dostępności: 12.07.2013

    Data publikacji: 01.01.2013

    W poszukiwaniu koncepcji idealnego miasta autor poszukuje związków między planowaniem miast w przeszłości a tendencjami urbanistyki współczesnej. Opisuje założenia ideowe i przesłanki filozoficzne, jakie stały się podstawą zakładania nowych miast w Europie. Opisuje wpływ, jaki europejska urbanistyka wywarła na kształtowaniu miast na innych kontynentach. Rozważa, czy w historii rozwoju myśli urbanistycznej...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 17,00 15,30 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • PDF (znak wodny)
  • Idealne życie Molly - ebook

    Data dostępności: 26.01.2022

    Data publikacji: 26.01.2022

    Nowy thriller autorki "Fatalnego kłamstwa" Dla fanów Louise Jensen, Jess Ryder i Kathryn Croft Czy idealne życie to tylko iluzja? Molly Chatwell ma wszystko - pracę, w której się spełnia, piękny dom w centrum Londynu, przystojnego męża Jacka i dwoje dorosłych dzieci. Czego chcieć więcej? Jednak po tym jak Remi i Freya wyjeżdżają na studia, we wspaniałym życiu Molly coś zaczyna się psuć. Jack...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 34,30 30,87 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Idealne morderstwo - audiobook

    Odtwórz fragment:

    Audio Player

    Idealne morderstwo - audiobook

    Data dostępności: 02.02.2023

    Data publikacji: 02.02.2023

    NAWET NAJGŁĘBIEJ SKRYWANE TAJEMNICE NIE SĄ BEZPIECZNE, GDY STAWKĄ JEST CZYJEŚ ŻYCIE. Victoria Ford miała romans z odnoszącym sukcesy pisarzem, którego martwe ciało znaleziono na balkonie jego luksusowej rezydencji. Całe miejsce zbrodni było pokryte śladami jej DNA, a nieodkryte dotąd poszlaki po dwudziestu latach otwierają sprawę na nowo. Zyskująca popularność gwiazda telewizyjna Avery Mason wie, że...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 37,95 34,16 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • MP3 (znak wodny)
  • Idealne morderstwo - ebook

    Data dostępności: 13.07.2022

    Data publikacji: 13.07.2022

    NAWET NAJGŁĘBIEJ SKRYWANE TAJEMNICE NIE SĄ BEZPIECZNE, GDY STAWKĄ JEST CZYJEŚ ŻYCIE. Victoria Ford miała romans z odnoszącym sukcesy pisarzem, którego martwe ciało znaleziono na balkonie jego luksusowej rezydencji. Całe miejsce zbrodni było pokryte śladami jej DNA, a nieodkryte dotąd poszlaki po dwudziestu latach otwierają sprawę na nowo. Zyskująca popularność gwiazda telewizyjna Avery Mason wie,...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 47,90 43,11 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Idealne dziecko - ebook

    Data dostępności: 26.02.2020

    Data publikacji: 26.02.2020

    Dlaczego wszechświat pozwala mieć dzieci ludziom, którzy je krzywdzą? Dlaczego nie daje ich ludziom takim jak ja, którzy ich pragną? Christopher i Hannah wiodą szczęśliwe i spokojne życie - on jest chirurgiem, ona pielęgniarką. Brakuje im tylko dziecka. Kiedy do szpitala trafia Janie, porzucona sześciolatka, Christopher od razu nawiązuje z nią kontakt i przekonuje Hannah, żeby wzięli ją do domu jako...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 32,90 29,61 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    Ocena: 3
    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Układy prawie idealne - ebook

    Data dostępności: 10.01.2017

    Data publikacji: 01.03.2016

    Beti, samotna matka po trzydziestce, boryka się z problemami dnia codziennego. Jak wychować dziecko na normalnego człowieka, kiedy sytuacja normalna wcale nie jest? Jak zmusić Romana do płacenia alimentów? I za co kupić chociażby lody dla córki, kiedy komornicy pukają do drzwi? A przede wszystkim gdzie spotkać faceta, który oddali te wszystkie troski, pokocha i ją, i Melę? I tu na scenę wkracza czarujący...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 24,00 21,60 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Idealne kłamstwo - ebook

    Data dostępności: 02.10.2019

    Data publikacji: 02.10.2019

    Wczoraj Scott był martwy. Dzisiaj wrócił. Ale Anna nie wierzy w duchy. Scott był chłopakiem Anny. Kochała go, ale on zrujnował jej życie. Kiedy umarł, powinna poczuć wolność, jednak dzisiaj, czternaście lat później - Scott przez radio grozi, że ujawni jej mroczny sekret. Anna popełniła jeden błąd i teraz przyjdzie jej za niego słono zapłacić. Scott jest jedyną osobą, która zna prawdę, ale jakim...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 29,90 26,91 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Żony (nie)idealne - audiobook

    Odtwórz fragment:

    Audio Player

    Żony (nie)idealne - audiobook

    Data dostępności: 07.04.2023

    Data publikacji: 07.04.2023

    Dwie dziewczyny biegną przez korytarz gimnazjum, trzymając się za ręce. Z czułością dotykają swoich dłoni, ciepło uśmiechają się do siebie. Przyjaciółki? A może to początek miłości, tylko żadna z nich jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy? Obie wiedzą natomiast, że jest w tej ich niezwykle bliskiej relacji coś niewłaściwego, zakazanego, coś, co lepiej ukrywać przed światem… Dwadzieścia lat...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 34,99 31,49 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • MP3 (znak wodny)
  • Żony (nie)idealne - ebook

    Data dostępności: 09.03.2023

    Data publikacji: 09.03.2023

    Dwie dziewczyny biegną przez korytarz gimnazjum, trzymając się za ręce. Z czułością dotykają swoich dłoni, ciepło uśmiechają się do siebie. Przyjaciółki? A może to początek miłości, tylko żadna z nich jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy? Obie wiedzą natomiast, że jest w tej ich niezwykle bliskiej relacji coś niewłaściwego, zakazanego, coś, co lepiej ukrywać przed światem… Dwadzieścia lat...

    TANIEJ 5 %
    Cena: 32,99 29,69 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)
  • Dysonanse krytyki. O ocenie wykonania dzieła muzycznego - ebook

    Data dostępności: 06.06.2015

    Data publikacji: 29.05.2015

    Idealne wykonanie jest wyłącznie konstrukcją teoretyczną, granicą, do której zmierzają wysiłki artystów. Gdyby istniał idealny odbiorca i idealne wykonanie, zaistniałyby też idealne warunki do wydania sądu obiektywnego. Tymczasem rzeczywistość mniej lub bardziej odbiega od tego modelu.

    TANIEJ 5 %
    Cena: 23,00 20,70 zł
    (zawiera 5% VAT)

    czytaj więcej

    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)

Twój koszyk

Koszyk jest pusty.
Czytniki w SUPEROFERCIE

Nowości

  1. 1.Elżbieta Granowska. Królowa Władysława Jagiełły
  2. 2.Menedżer skuteczny. Efektywności można się nauczyć
  3. 3.Amerykanin
  4. 4.Amerykanin
  5. 5.Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia. Opowieść o przywództwie
  6. 6.Życiowe eksperymenty
  7. 7.Piekło i niebo. Część 2
  8. 8.Zastępcza
  9. 9.To, co nie powinno się zdarzyć
  10. 10.Praktyka zarządzania

Najchętniej kupowane

  1. 1.Sport
  2. 2.Dziennik Gazeta Prawna
  3. 3.Przegląd Sportowy
  4. 4.Tygodnik Do Rzeczy
  5. 5.Newsweek Polska
  6. 6.Nowa Fantastyka
  7. 7.Tygodnik Powszechny
  8. 8.Plus Minus
  9. 9.Fakt
  10. 10.Gazeta Wyborcza - Warszawa