Bezpieczeństwo zakupów zapewnia Nextranet.pl

CYFROWE WYDAWNICTWA

CYFROWE WYDAWNICTWA
Tak Kupują i Czytają Książki Nowocześni Ludzie...

główne menu

Partner nexto

Bycie w śmierci - ebook

29,90 28,40 zł (zawiera 5 % VAT)

  • EPUB (znak wodny)
  • MOBI (znak wodny)

Mikołaj Marcela 

24.01.2017

polski

Pascal

978-83-8103-003-8

Opis:

Trzymająca w napięciu powieść dla fanów The Last of Us, Westworld, World War Z.

 

Opowieść o czasie, przemianie i śmierci. Czasie, który nie leczy ran.

Przemianie świata i ludzi, która jest końcem i początkiem.

Śmierci, której wszechpotędze przeciwstawił się jeden człowiek.

 

Bóg umarł. Ostatecznie! Niemartwi są wyobrażeniem odwiecznego marzenia o pokonaniu śmierci i cenie, jaką za to przyjdzie zapłacić. A u podstaw wszystkiego, jako ta największa sprawcza siła, znajduje się to, bez czego nie ma ani życia, ani literatury: miłość.

Michał R. Wiśniewski, autor powieści Jetlag i God Hates Poland

 

Największe przerażenie ogarnia nas, kiedy zdamy sobie sprawę z tego, że ten horror wcale nie jest niemożliwy… Teorie spiskowe i walka o autonomię jednostki w chaosie wojny z żywymi trupami. Zdecydowanie polecam!

Krzysztof Korsarz Biliński, Misterium Grozy

 

Żywe trupy są oczywiście wiodącym motywem powieści. Nie spodziewajcie się jednak hektolitrów krwi. Refleksje, do jakich skłoni was ta książka, okażą się mroczniejsze niż niejeden horror. Szczerze polecam!

Andrzej Wardziak, pisarz, autor Infekcji​

 

Mikołaj Marcela, specjalista od popkultury, Jamesa Bonda i żywych trupów. Na Uniwersytecie Śląskim wykłada na kierunkach sztuka pisania, filologia polska oraz projektowanie gier i przestrzeni wirtualnej. Autor książek Monstruarium nowoczesne oraz Niemartwi, ciała wasze jak chleb, której akcja osadzona jest w świecie niniejszej powieści.

Opinie o produkcie


Bądź pierwszą osobą, która doda opinię. Kliknij tutaj.
 
  100% gwarancji satysfakcji Możesz absolutnie bez żadnego ryzyka kupić wybrany produkt z naszej oferty. Chcemy przekonać Cię, że cyfrowe publikacje to przyszłość. Jesteśmy pewni, że ta forma publikacji przypadnie Ci do gustu, dlatego też dajemy 100% gwarancję. Dzięki temu możesz mieć pewność, że albo będziesz zadowolony z naszych produktów... albo zwrócimy Ci pieniądze.
Kup Bycie w śmierci - ebook
Forma zakupuCena

Bycie w śmierci - ebook

29,90 28,40 zł (zawiera 5 % VAT)
    • EPUB (znak wodny)
    • MOBI (znak wodny)

Twój koszyk

Koszyk jest pusty.
Czytniki w SUPEROFERCIE

Nowości

  1. 1.Mroźne łzy. Tom 2
  2. 2.Hajmdal. Tom 4. Więzy Krwi
  3. 3.Ember in the Ashes. Żniwiarz u bram
  4. 4.Zbłąkany syn
  5. 5.Bogowie muszą być szaleni
  6. 6.Skrzypeczki płanetników
  7. 7.Legion Nieśmiertelnych. Tom 1. Świat Stali
  8. 8.Handlarz tlenem
  9. 9.Nexus
  10. 10.Marsjanin

Najchętniej kupowane

  1. 1.Echo z otchłani
  2. 2.Hajmdal. Tom 4. Więzy Krwi
  3. 3.Legion Nieśmiertelnych. Tom 1. Świat Stali
  4. 4.Star Force. Tom 12: Gwiazda Demonów
  5. 5.Dyktanda
  6. 6.Bramy światów
  7. 7.Chór zapomnianych głosów
  8. 8.Golem XIV
  9. 9.Bajki robotów
  10. 10.Nexus